پرسال با افتخار عرضه می‌کند: دماسنج غیرتماسی مادون قرمز کلینیکال برند برکام مدل جی‌ایکس‌بی–178

بعد از عرض‍ه‌ی افتخارآمیز الکل طبی(اتانول96%) در ابتدای بحران کرونا و در شرایطی که با کمبود شدید این کالا در کشور مواجه بودیم، پرسال برآن شد تا با افزودن حوزه‌ی اقلام و تجهیزات پزشکی در زمره‌ی فعالیت­های خود در این عرصه هم بتواند پاسخگوی بخشی از نیاز کشور باشد.

یکی از کالاهایی که در این دوره نیاز و ضرورت آن بیشتر حس می‌­شد "دماسنج­‌های غیرتماسی" بود. کارشناسان پرسال با مطالعه‌ی بازار و مذاکره با تولیدکنندگان بنام و برتر، اقدام به واردات این کالای مورد نیاز نموده­‌اند. هم‌­اکنون «دماسنج غیرتماسی مادون قرمز» آماده‌ی ارائه به بیمارستان­ها، مراکز خدماتی، کارخانجات و شرکت­ها می­‌باشد.

این دماسنج قابلیت اندازه‌گیری دمای بدن، اشیا و اتاق را دارد و امکان اندازه‌گیری ایمن و بهداشتی بدون تماس با پوست را فراهم می‌کند. از ویژگی‌های این محصول، اندازه‌گیری دما در کمتر از یک ثانیه با تکنولوژی اندازه‌گیری مادون قرمز است. نمایشگر دماسنج برند برکام، با مدل جی‌ایکس‌بی-178 دما را به هر دو مقیاس فارنهایت و سانتیگراد نشان می‌دهد و همچنین از قابلیت تنظیم هشدار‌دهنده‌ی دمای بالا برخوردار است.

علاقمندان می­‌توانند برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرند.

امید است در این عرصه نیز بتوانیم با حفظ رضایت مشتریان و ارائه‌ی محصول باکیفیت، خدمتی شایسته به سلامت و اقتصاد مردم ایران کنیم.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید