سال همبستگی، تلاش و پویایی

روز گذشته به رسم هر سال، نشست اول سال پرسال را برگزار کردیم، اما اینبار به شیوه‌ای متفاوت دور همدیگر جمع شدیم. سال 1398 را با تمام سختی‌اش با سربلندی به پایان بردیم. امسال نیز پرسالی‌ها، با توجه به شرایط پیش آمده از بحران کرونا و تاکید بر حفظ سلامت کارکنان و جامعه با ادامه روند دورکاری، همگی به صورت آنلاین دور هم جمع شدیم تا با مرور آنچه سال گذشته بر ما گذشت، فردایمان را پویاترو پرامیدتر بسازیم. جلسه آنلاین اول سال، با گزارش واحدها از عملکرد خود در سال پیش شروع شد و هرکدام از تیم‌ها اهداف و چشم‌انداز خود را با توجه به اوضاع کنونی کشور و جهان عنوان کردند.

در ادامه جلسه خانم دکتر پروا سلطانی مدیرعامل شرکت پرسال، با توجه به فراز و نشیب پیش رو، تاکید بر همدلی بیش از پیش، چابکی، مدیریت ریسک و مدیریت تغییر تیم‌ها داشت تا بیش از گذشته برای شرایط پرچالش پیش رو مهیا باشیم و بتوانیم سال سخت اقتصادی پیش رو را با سربلندی و افتخار به انتها برسانیم.

در دورهمی مجازی‌مان، آقای دکتر پدرام سلطانی، رئیس هیئت مدیره شرکت پرسال، با ترسیم وضعیت سیاسی اقتصادی امسال، خاطرنشان کردند که نیاز است امسال بیشتر از گذشته خلاق باشیم و سبد کالا و خدمات را توسعه دهیم، هزینه‌ها را بیشتر پایش و کنترل کنیم. با دقت بیشتر جلو برویم تا بتوانیم از پیچ بحران کرونا با صحت و سلامت عبور کنیم. همچنین تاکید کردند که رویکرد همیشگی پرسال مراقبت از سلامت کارکنان و خانواده‌های ایشان بوده لذا دراین دوره حساس این موضوع از اولویت ویژه برخوردار است.

در پایان جلسه همگی عهد کردیم که در این سال سخت، کنارهم، متعهد به پرسال، به ایران و به مسئولیت اجتماعی خویش، تمام توان خود را بکار بگیریم و با انگیزه و خستگی ناپذیر در راستای رضایت همه ذی‌نفعان و پیشبرد اقتصاد کشور به پیش رویم، تا از این آزمون نیز سربلند بیرون بیاییم.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید