سرمایه‌گذاری پرسال در کشمون

پرسال همسو با گسترش فعالیت خود در زمینه سرمایه‌گذاری خطرپذیر اقدام به سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ کشمون در پایان اردیبهشت 99 نموده است.
کشمون پلت‌فرمی برای عرضه و فروش زعفران است که فعالیت خود را در سال 1396 از مزارع زعفران خراسان جنوبی آغاز کرده و زعفران باکیفیت کشاورزان ایرانی را مستقیم به بازار ایران و جهان عرضه می‌کند. آنچه کشمون را از بسیاری از استارت‌آپ‌های موجود متمایز می‌کند، اهمیت آن به محیط زیست است که هم‌راستا با آرمان‌های زیست‌محیطی پرسال و مسئولیت اجتماعی این شرکت در توسعه کشاورزی پایدار، صرفه‌جویی در آب و معیشت پایدار است. این استارت‌آپ که در ابتدا با سرمایه‌پذیری بذری با فروش زعفران شروع به کار کرد، در حال حاضر علاوه بر فروش عسل و زرشک قصد دارد چای و خرما نیز به سبد محصولات خود اضافه نماید. هدف کشمون علاوه بر تقویت صادرات، ایجاد زنجیره تولید و فروش شفاف و تقویت اقتصاد کشور با کمک به کشاورزان داخلی در استان‌های مختلف است.
پرسال با توجه به مسئولیت اجتماعی خود در توسعه کارآفرینی و کسب و کارهای خلاقانه از سویی و دغدغه‌های زیست‌محیطی و اجتماعی‌اش از سویی دیگر اقدام به همکاری مشترک با کشمون نموده است.
همچنین پرسال با به اشتراک گذاشتن تجربه و توان خود، در حوزه صادرات و شبکه روابط خود در داخل و خارج از کشور در این حوزه نیز با کشمون همراه خواهد شد.
امید است که این همکاری مشترک، به تقویت صادرات، بهبود معیشت کشاورزان کشور و افزایش تولید محصولاتی که مزیت رقابتی این سرزمین است و عرضه آن به بازارهای بین‌المللی منجر شود.

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00

چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید