پرسال عرضه می‌کند: انواع چوب باکیفیت

در دنیای پر از آهن و بتن، چوب عاملی است برای پیوند انسان به زادگاه واقعی خود، طبیعت. در میان مصنوعات فلزی و بتنی، چوب با برخورداری از اصالت و زیبایی به عنوان عنصری از طبیعت آرامش را به انسان‌ها بازمی‌گرداند. همچنین هیاهوی زندگی شهری و تلاش انسان برای بازگشت به اصل خویش موجب شده تا استفاده از چوب و سازه‌‌های چوبی طی سال‌های اخیر افزایش یابد. امروزه فناوری نوین نیز به خدمت انسان‌ها آمده است تا با فرآوری‌های اشباع چوب با مواد حفاظتی بر عمر مفید چوب افزوده و آن را به پدیده‌ای زیبا و در عین حال کاربردی در زندگی انسان‌ها تبدیل کند.

شرکت پرسال نیز مفتخر است که پس از سال‌ها فعالیت در عرصه‌ی محصولات سلولزی، با توجه به شرایط اقلیمی کشور، اکنون به واردات چوب مرغوب از برترین تولیدکنندگان جهان بپردازد. پرسال این برتری را به سایر عرضه‌کنندگان چوب در کشور دارد که می‌تواند چوب را به صورت ابعادی به گروه‌های تولیدی ارائه نماید. از جمله چوب‌هایی که پرسال به بازار کشور عرضه می‌کند شامل گرده بینه، تراورس، الوار، تخته و... می‌شود.

شما هم‌اکنون می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان ما محصولات سلولزی پرسال را با قیمت مناسب و در تناژ مورد نظر سفارش دهید. همکاران ما در واحد فروش آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. 

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات سلولزی می‌توانید به وبسایت ما مراجعه نمایید.

http://fa.persol.ir/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/cellulose-products-all-types-of-paper-and-paperboard/wood

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00
چاپ